امروز : ۱۳۹۷/۱۰/۲۷

اهدای تقدیرنامه واحد برتر گلاب و عرقیات گیاهی کشور به مدیریت برند شهرگلاب(سیدی) قمصر

 برند شهرگلاب (سیدی) قمصر از سوی سایت ایرانگردی به عنوان واحد نمونه گلاب و عرقیات گیاهی کشور در سال 1397 انتخاب شد.

در مراسمی با حضور رضا نورمحمدی مدیر سایت ایرانگردی ، ضمن تقدیر از تلاش های ارزشمند آقای سیدی ، تقدیرنامه مربوطه به ایشان اهدا گردید.


برادران سیدی از جمله عرضه کنندگان خوشنام گلاب و عرقیات گیاهی درشهرستان کاشان و قمصر می باشند که به دلیل ارائه کیفیت بسیار بالای محصولاتشان ، با برندهای شهرگلاب و سیدی ، اسم و رسمی را در این صنعت برای خود دست و پا کرده اند.

 محصولات شهرگلاب (سیدی) در شهر زیبای قمصر با امکانات مجهز و پرسنل مجرب ، نسبت به تهیه باکیفیت ترین گلاب و عرقیات مختلف گیاهی اقدام کرده است و رضایت مشتریان این کارگاه از سراسر کشور برای این مجموعه افتخار بزرگی بوده و پشتوانه برادران سیدی در ارائه خدمات بهتر در این عرصه می باشد.

در فروشگاه مرکزی شهرگلاب (سیدی) هر نوع عرقیات ، گیاهان دارویی و شربت های مختلف را می توان یافت.در کنار همه اینها باید به اخلاق خوب پرسنل فروشگاه و توضیحات قانع کننده ایشان افزود که بازدیدکنندگان را مجاب به ادامه خرید از فروشگاه شهرگلاب(سیدی) نماید.شهرگلاب قمصر , گلاب سیدی , گلاب سیدی قمصر , بهترین گلاب قمصر , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , گلاب قمصر , بلیت , ایرانگردی , سفر