امروز : ۱۳۹۷/۰۹/۱۹

شیخ زاده خبرداد:آغاز فعالیت رادیو آوای قشم

 

 

 


مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز فعالیت رادیو آوای قشم همزمان با سالروز میلاد خجسته ثامن الحجج آقا امام رضا (ع) در این منطقه، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، مرتضی شیخ زاده در جمع خبرنگاران گفت: این رادیو به عنوان یک رادیوی اینترنتی (پادکست) با هدف اطلاع رسانی هر چه بیشتر و بهتر به مردم و ايجاد روحيه اميد و زندگي درجامعه در قالب رسانه ای نو و فراگیر برای شفاف سازی فعاليت هاي دولت ، پاسخگویی مسئولين به مردم و همدلی هر چه بیشتر ساکنان جزیره با مسئولان راه اندازی شده است.
وی ادامه داد: علاقمندان رادیو آوای قشم می توانند با مراجعه به سایت سازمان منطقه آزاد قشم به آدرس www.qeshm.ir  و یا کانال تلگرام  https://telegram.me/QeshmFreeArea شنونده برنامه هاي اين راديو باشند.
به گفته مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، رادیو آوای قشم به طور آزمایشی هر جمعه با توليد و انتشار يك برنامه راديويي کار خود را آغاز می کند.
وی از پرداختن به موضوعات اقتصادی که به مباحث گوناگونی از جمله تکنیک های کاربردی موفقیت در کسب و کار و گفت وگو با فعالان اقتصادی موفق و کار آفرینان مربوط می شود به عنوان یکی از موضوعات مهم این رادیو نام برد.
شیخ زاده ادامه داد: گفت و گو با مسئولان ورزشی جزیره و اطلاع رسانی ویژه برنامه های این حوزه در قالب برنامه سوت و همچنین معرفی شعرای جزیره و شعرخوانی در قالب برنامه قندپارسی از دیگر محورهای رادیو آوای قشم می باشد.
وی افزود: معرفی ژئوسایت های تنها ژئوپارک خاورمیانه در قشم که به زودی با تائید کارشناسان یونسکو در زمره ژئوپارک های جهانی قرار می گیرد نیز از دیگر موضوعات مهمی است که در رادیو آوای قشم در مورد آن صحبت خواهد شد.
کتاب گویا، تیتر داغ، مردم و مسئولان، کاردستی و علم آفرینان نیز از دیگر آيتم هاي اين برنامه راديويي هستند که مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم از آن به عنوان دیگر موضوعات مورد توجه در رادیو آوای قشم نام برد.
شیخ زاده یادآور شد: خواندن بخشی از کتاب های نویسندگان جزیره قشم در قالب کتاب گویا، بررسی تیتر های مهم جزیره به عنوان تیتر داغ، طرح مشکلات مردم و پاسخ مسئولان به سئوالات مطرح شده در قالب گفت و گوی مردم و مسئولان نیز در این رادیو با هدف خدمت به مردم بررسی می شود.
وی گفت: معرفی صنایع دستی بانوان هنرمند جزیره قشم تحت عنوان کاردستی و گفت و گو با نخبگان علمی و بیان دستاوردهای جدید حوزه علم و دانش در جزیره قشم به عنوان برنامه علم آفرینان نیز در این برنامه رادیویی دنبال می شود.
طبق تفاهم منعقد شده بين صداوسيماي مركز خليج فارس و سازمان منطقه آزاد قشم گلچيني از محتواي اين راديو در شبكه سراسري راديو خليج فارس بصورت منظم پخش خواهد شد.
تمامي علاقمندان به حضور در اين رسانه مي توانند با مراجعه به اداره كل روابط عمومي و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد قشم و ارائه رزومه هنري و ويا تكميل فرم هاي مربوطه مرتبط با شناسايي استعداد رسانه اي ، در امر توليدمحتواي اين رسانه فراگير همكاري داشته باشند.

شیخ زاده قشم , منطقه آزاد قشم , جزیره قشم , سفر , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , ایرانگردی , گردشگری