امروز : ۱۳۹۷/۱۰/۲۷

سایت ایرانگردی انتخاب کرد:امیر محمودیان مدیر هتل نمونه استان مازندران

امیر محمودیان به عنوان مدیر هتل نمونه استان مازندران از دیدگاه سایت ایرانگردی انتخاب شد.

به گزارش سایت ایرانگردی ، امیر محمودیان مدیر هتل مهتاب جواهرده رامسر به عنوان "مدیر هتل نمونه استان مازندران" در سال ۱۳۹۷ انتخاب شد.

رضا نورمحمدی، مدیر سایت ایرانگردی اظهارداشت: این انتخاب بر اساس بررسی ها و نظرات کارشناسان گردشگری در سایت ایرانگردی و به دلیل مدیریت شایسته، اجرای تدابیر منطقی، نظارت دقیق بر عملکرد هتل مهتاب  ، کسب رضایتمندی میهمانان و همچنین تلاش های صادقانه وی در اعتلای صنعت گردشگری کشور، صورت گرفته است.

شایان ذکر است وی مدیریت شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری رفاه سیر آسمان در تهران را نیز عهده دار می باشد.گفتنی است درموفقیت های هتل مهتاب ، بابک دلمانیان (مدیر داخلی هتل) نیز نقش ارزشمندی داشته است.

در متن تقدیرنامه اهدایی به وی آمده است:

جناب آقای امیر محمودیان

مدیریت محترم هتل مهتاب جواهرده رامسر

با احترام ، تلاش های ارزنده و ستودنی جنابعالی را در جهت اعتلای صنعت هتلداری و گردشگری در استان مازندران و منطقه جواهرده ، ارج می نهیم.با توجه به بررسی ها و نظرات کارشناسان گردشگری در این رسانه ، به دلیل مدیریت شایسته ، نظارت منطقی و رضایتمندی گردشگران ، به عنوان مدیر هتل نمونه استان مازندران درسال۱۳۹۷انتخاب میشوید.توفیق روزافزون جنابعالی و پرسنل محترم آن مجموعه را از خداوند متعال خواستاریم.

رضا نورمحمدی – مدیر سایت ایرانگردی                                                                                     

 

 امیر محمودیان , هتل مهتاب , هتل مهتاب جواهرده , محمودیان هتل مهتاب , محمودیان مدیر هتل نمونه استان مازندران , هتل جواهرده