امروز : ۱۳۹۷/۰۳/۰۴

افتخاری دیگر برای صنعت هتلداری و گردشگری استان گلستان/هتل رستوران پوریا عجم ، تنها هتلی که تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف کنندگان را دریافت کرد

 


دومین دوره همایش تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان استان گلستان با حضور مدیران 31 واحد تولیدی و خدماتی برتر در شهرستان گرگان برگزار شد.

همایش تقدیر از حامیان حقوق مصرف کنندگان با هدف ایجاد، تثبیت و نهادینه کردن ساختار رقابت سالم و تشویق فعالیت بنگاه های اقتصادی در راستای حمایت موثر از حقوق مصرف کنندگان در گرگان برگزار شد.

از فراخوان این همایش 256 واحد در بخش های تولیدی، صنعتی، معدن، خدماتی، آموزشی، خدمات توزیعی استقبال کرده بودند.


در این همایش که نماینده ولی فقیه در گلستان و نمایندگان مردم آزادشهر و رامیان، گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشتند ازمسئولان 31 واحد تولیدی برتر و حامی حقوق مصرف کنندگان استان با اهدای لوح قدر دانی شد.


این واحدها با رعایت شاخص های تعیین شده از جمله ارتقای کیفیت، دارا بودن شبکه توزیع، توجه به قیمت محصول عرضه شده و پاسخگو بودن به مصرف کننده به عنوان برتر شناخته شدند.

نماینده ولی فقیه در گلستان در این همایش گفت : اگر تولید کنندگان مسائل دینی و ایمانی را سرلوحه کارشان قرار دهند موفق خواهند بود.

آیت الله سید کاظم نورمفیدی با نارضایتی از وضیت صنعت ، گردشگری و کشاورزی افزود : اقتصاد ما باید درون زا و برون نگر باشد و باید بازارهای جهانی را هدف قرار دهیم.


مدیرکل دفتر نظارت بر تشکل ها و هماهنگی امور استان های سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت که در کشور ما از شیوه درست برای تبلیغ کالا در بین مردم استفاده نمی شود و تبلیغات بیشتر گمراه کننده بوده و باید تغییر کند.

مجید ارغنده پور اظهار داشت: در ارزیابی انجام شده در بسیاری از تبلیغات کالاها اطلاعات اشتباه و دروغ مطرح می شود.
دبیر همایش ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان تاکید کرد که برای فروش بیشتر نمی توان از تبلیغ غیراصولی و دروغین بهره مند شد.
وی افزود: باید در تبلیغ کالا با مشتری صادق بود، تبلیغات اغوا کننده جرم محسوب می شود و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان آن را پیگیری خواهد کرد.
ارغنده پور به ضرورت اجرای کامل ماده 6 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان در خصوص ارزیابی مردم از دستگاه ها که باید توسط وزارت کشور پیگیری شود نیز اشاره کرد و گفت: تاکنون در 12 استان حرکت برای عملی شدن این ماده قانونی آغاز و امیدواریم در دولت دوازدهم به طور کامل اجرایی شود.
وی در خصوص ارائه خدمات پس از فروش کالا در کشور نیز اظهارداشت که برای رسیدن به استاندارد ارائه خدمات پس از فروش به مصرف کننده فاصله زیادی داریم و باید تلاش بیشتری در این بخش انجام گیرد.
به گفته وی؛ همایش تجلیل از حامیان حقوق مصرف کنندگان از سال 80 پایه گذاری شده و تاکنون 16 دوره آن در استان های مختلف برگزار شده است.


رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان نیز برگزاری همایش حمایت از حقوق مصرف کنندگان را در راستای فرهنگ سازی حقوق این بخش از جامعه بیان کرد.
حسینقلی قوانلو در ادامه به ارزش افزوده تولیدات استان از سال 92 تا پایان سال 95 اشاره کرد و افزود: رتبه ارزش افزوده تولیدات این استان با هشت پله صعود از جایگاه 26 به 18 در میان استان های کشور رسیده که این اقدام با همراهی تولیدکنندگان به دست آمده است.

شایان ذکر است در ادامه این مراسم ، از آقایان صفرعلی عجم(مالک) و پوریا عجم(مدیرعامل) هتل رستوران پوریا عجم به عنوان تنها هتل حامی حقوق مصرف کنندگان در استان گلستان تقدیر و تندیس طلایی این همایش ، به ایشان اهدا شد.

گفتنی است هتل پوریا عجم یکی از هتل های برتر استان گلستان از دیدگاه سایت ایرانگردی در سال 1395، با مدیریت آقایان حاج صفرعلی عجم خیجی و پوریا عجم دراستان گلستان، شهرستان آزادشهر با اتاقها و سوئیتهای مجلل و کلاسیک در خدمت گردشگران و ایرانگردان گرامی می باشد. این هتل درسال 1393 به بهره برداری رسیده است و با ده سال سابقه کاری در این حیطه فعالیت دارد.
تمامی امکانات رفاهی وخانوادگی با ظرفیت های متفاوت ، مانند تالار پذیرایی برای برگزاری جشن ها و عروسی ، رستوران برای صرف ناهار و شام ، واحدهای اقامتی دارای امکانات لازم (یخچال ، تلویزیون ، حمام ، تخت خواب های مناسب ، وسایل سرمایشی و گرمایشی) می باشند.
این مجموعه  دارنده گواهی ISO 22000( مدیریت کیفیت غذا)،به همراه بهره مندی از نیروهای جوان و مجرب صنعت هتلداری،آشپزی، آزادشهر است که خاطره بياد ماندني را برای همه میهمانان محترم این هتل رقم می زند.
موقعيت استراتژیکی هتل پوریا كه واقع در میدان الله شهرستان آزاد شهر ابتدای کمربندی گرگان که از شمال مرز بین المللی اینچه برون و از جنوب به استان صنعتی سمنان و از شرق به بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا و از غرب به استان پر تردد و سر سبز مازندران منتهی می شود و همچنین اعطای تخفیف های ویژه برای میهمانان ، از دلايل انتخاب مسافرین جهت اقامت در اين هتل ميباشد.