امروز : ۱۳۹۷/۰۹/۲۶

درخشش هنرمندان سیرک سلاطین ، مورد تحسین مردم قرار گرفت

 

سیرک سلاطین اولین سیر بدون حیوان در کشور ، که به تازگی در شهرستان پیشوا به اجرای برنامه های متنوع و مهیج پرداخت ، با استقبال کم نظیر مردم این شهرستان روبرو شد.


استاد محمد داوری مدیر سیرک بدون حیوان در کشور گفت : این گروه به دعوت مهندس یعقوبی شهردار پرتلاش پیشوا در این شهر به روی صحنه آمد تا بتواند لحظات شادی برای این مردم قدر شناس فراهم کند و همچنین خاطره خوب و مهیجی برای مسافران  و گردشگران ایجاد کرده باشیم.


استاد داوری در پاسخ به سوال خبر نگار در مورد هدف از برگزاری این سیرک گفت : هدف از این نوع سیرک بدون حیوان ، حمایت از حیات وحش و حفاظت از محیط زیست و فرهنگ سازی میباشد.


وی در ادامه اظهار داشت : از بهداد سلطانیان بنیانگذار پرتلاش سیرک و مدیران اجرایی گروه تشکر می نمایم که درتمام مراحل تلاش مضاعف برای برگزاری و رضایت مردم را دارند و از شهردار مردمی و پرتلاش ، اعضای معزز شورای اسلامی شهر و ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پیشوا صمیمانه سپاسگذارم که از روز اول تا کنون تلاش کرده اند تا دل مردم شاد شود واز هیچ کاری دریغ نکردند و این نوید خوش را به مردم هنردوست پیشوا ، مسافران و گردشگران میدهیم که به زودی بزرگترین کنسرت با حضور بهترین خوانندهای  مطرح کشور در شهرپیشوا با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهربرگزار نماییم تا خاطره ای خوش و اوقات فراغت بیادماندنی را برایشان بر جای گذاریم.

شایان ذکر است از فعالیت های این گروه می توان به : تقلید صدا ، آتش بازی ، تمرکز استوانه ای ، گلوی آهنین ، کمر آهنین ، چشم سوم ، شعبده بازی ، نمایش بامزه دلقک ها ، پرواز با شال (آریال ، پالوت نا ، رمنی) ، پارکور و امید به عنوان شومن سیرک اشاره کرد.

سایت ایرانگردی برای استاد محمد داوری اعجوبه قرن ، قهرمان سابق ووشوی ایران و رکورد دار 11 طبقه قرقره مرگ در جهان و کمدین سیرک ایران – ایتالیا آرزوی بهترین ها را دارد.گفتنی است مدیران شهری در سراسر کشور می توانند برای رزرو و دعوت از سیرک سلاطین ، با شماره 09100026710 (استادمحمد داوری) تماس حاصل کنند.برای ورود به اینستاگرام سیرک نیز با تایپ کلمه "سیرک سلاطین" به فارسی و ورود به صفحه ی گروه ، انتقادات و پیشنهادات خود را در دایرکت درج نمایند.