امروز : ۱۳۹۷/۱۰/۲۷

مراسم افتتاح سام فود قرچک برگزار شد

 

سام فود شهرقرچک با استقبال خوب مردم شریف شهرستان و با حضور اعضای شورای اسلامی شهر ، معاون فرماندهی انتظامی شهرستان ، معاونت پلیس راهور ، ریاست اتاق اصناف ، مدیران فست فودهای زرفود و psk قرچک و تعدادی از معتمدین و کسبه در تاریخ 5 دی ماه سالجاری افتتاح شد.

 

 

 

این مجموعه که به همت آقای تاجیک افتتاح گردیده است ، شامل 2 سالن فست فود با ظرفیت 70 نفر و کافی شاپ با ظرفیت 25 نفر می باشد.در سام فود 15 نفر در 2 شیفت مشغول به کار خواهند بود و همه نوع غذای فست فودی ارائه میشود.از موارد جالب ، یک نوع پیتزای منحصر به فرد می باشد که متشکل از کباب لقمه سام رستوران ، قارچ و پنیر می باشد.

 

 

ساختار و طراحي فضاي سام فود با ترکيب رنگ هاي شاد و تاثيرگذار و طراحي بسيار زيبا ، مکاني آرامش بخش را براي مشتریان ارجمند فراهم ساخته است. حضور پرسنل حرفه اي و با تجربه در امر آماده سازي و ارايه غذا هاي باکيفيت به مشتريان از ديگر ويژگي هاي مجموعه سام فود ميباشد.

 

 

منوي متنوع فست فود اين مجموعه شامل انواع پيتزاهاي آمريکايي و ايتاليايي ، خوراک ها، ساندويچ ها، برگرها ، سوخاري ها ، پيش غذاهاي مختلف ، ژله و دسر و منوي کافي شاپ شامل آبميوه هاي طبيعي ، نوشيدني هاي گرم و سرد ، بستني ، دمنوش هاي مختلف، کيک ها، خوراک ها و شيک ميباشد.

 

 

يکي از مهمترين اهداف مدیریت سام رستوران و سام فود ، تاسيس مجموعه اي مناسب و در خور شأن مردم عزيز شهرستان قرچک در زمينه ارايه خدمات به صورت کامل بود تا تمامي موارد ذکر شده را با بهترين کيفيت و کميت به همراه قيمت مناسب به همشهريان گرامي ارايه دهد.

 

 

ضمنا"امکان برگزاري انواع مراسم ميهماني ، جشن هاي تولد و ساير برنامه هاي ويژه در این مجموعه ها ميباشد که خاطره اي بياد ماندني را براي مخاطبان به همراه خواهد داشت. کليه سازمان ها، ادارات و شرکت ها ميتوانند با انعقاد قرارداد هاي گروهي جهت استفاده پرسنل و کارکنان تحت پوشش از تخفيف ويژه مجموعه سام رستوران و سام فود نيز استفاده نمايند.

 

 

آدرس:شهر قرچک - خیابان اصلی - جنب بانک کشاورزی

تلفن های تماس: 36125000 - 36124200

 

 

سایت خبرتهران برای آقای تاجیک ، خانواده پرتلاش ایشان و پرسنل فعال این مجموعه ،  آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون دارد.

تاریخ تنظیم خبر:ساعت 23 مورخ 6دی ماه 97

 

 سام فود قرچک , بهترین فست فود قرچک , سام رستوران قرچک , بهترین رستوران قرچک , سام فود , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , قرچک