امروز : ۱۳۹۷/۰۹/۱۹

هتل خانه مرشدی کاشان؛سفر به گذشته های دور

 

 

 

خانه مرشدي کاشان با قدمتي بيش از 250 سال ، در بافت تاريخي شهر قرار دارد. اين خانه تاريخي جهت استقبال و پذيرايي از دوست داران اين اماکن، با حفظ معماري سنتي خود مرمت شد، نهايتا از اين خانه تاريخي در سال 1395 بهره برداري شد.

خانه مرشدي داراي 8 باب اتاق، يک حياط اصلي و يک حياط حوض خانه مي باشد. 3 باب از اتاق ها در طبقه پايين اين مجموعه و 5 باب اتاق ديگر در حياط اصلي خانه مرشدي کاشان واقع شده است. خانه تاريخي مرشدي در خيابان دروازه اصفهان واقع شده و فاصله حدودا 11 کيلومتري تا باغ فين کاشان دارد.


اقامتگاه سنتي خانه مرشدي کاشان که در سال 1394 افتتاح گرديده که از نظر کيفيت و امکانات با هتل چهار ستاره برابري مي‌کند. نزديکي اين خانه سنتي به بافت تاريخي کاشان، آثار تاريخي کاشان و بازار کاشان از جمله مزاياي آن مي‌باشد.

این هتل با طراحی اصیل ایرانی خود محیطی آرام و دنج برای مسافران و گردشگران این منطقه کشور است که می‌توانند با اقامت در آن لحظاتی خوش و به یادماندنی سپری کنند.

اتاق‌ها و سوییت‌های هتل هم امکانات مناسبی جهت رفاه مهمانان گرامی خود شامل فرش‌های نفیس و زیبا، تزئینات دیدنی به کار رفته، سرویس بهداشتی فرنگی و حمام دارند. تورهای کاشان گردی، اینترنت پرسرعت و نزدیکی به اماکن تاریخی کاشان از ویژگی‌های این اقامتگاه است.

چایخانه و کافی شاپ هتل با مدیریت بسیار عالی از شما میهمانان گرامی با انواع شربت و دمنوش‌های خوشمزه و مفید در یک خانه سنتی و زیبا در مجاورت هتل از شما پذیرایی میکند.نسکافه ، چای ، قهوه و هر آن چه که نیاز دارید ، با بهترین کیفیت در سریع ترین زمان ممکن ، در اختیار شما خواهد بود.

چندی پیش یک باب خانه قدیمی زیبا و بزرگ در مجاورت هتل مرشدی برای رستوران و چایخانه اختصاص یافت.این خانه قدیمی با طراحی دکوراسیون دلنشین و بسیار جذاب ، به بهترین امکانات مورد نیاز مجهز شده است.انواع غذاهای سنتی و ایرانی در این مکان زیبا و تاریخی طبخ میشود که کیفیت و عطر آنها دل انگیز و وسوسه انگیز است.

حیاط هتل نیز با داشتن حوض و باغچه مزین به گل‌های رنگارنگ و تخت فضایی روحبخش برای مسافران آماده کرده است. مهمان نوازی اصیل و گرم ایرانی را در هتل سنتی خانه مرشدی کاشان می‌توان تجربه کرد.

 


اين هتل داراي دو طبقه زيرزمين و طبقه دوم مي‌باشد که تعدادي از اتاق ها در زيرزمين و تعدادي از اتاق ها در طبقه ي دوم واقع شده است که داراي چهار پله مي‌باشد. از جمله موارد خاص هتل مي‌توان به حوض‌خانه سنتي هتل ، سوئيت دو نفره ويژه و اتاق پنج نفره بادگير با حمام ويژه (داراي خزينه سنتي) اشاره کرد.

 

 

آدرس:شهر کاشان، خیابان ملا حبیب الله شریف، کوچه بوستانی، هتل خانه مرشدی 

تلفن:55222600-031 و 09356399103 تلگرام

فاصله هتل تا اماکن مهم:

 فاصله تا مسجد آقابزرگ کاشان : 3 دقیقه با ماشین
 فاصله تا خانه عامری های کاشان : 4 دقیقه با ماشین
 فاصله تا بازار بزرگ صفویه : 7 دقیقه با ماشین
 فاصله تا مجتمع تجاری سبز : 7 دقیقه با ماشین
 فاصله تا مسجد آقابزرگ کاشان : 9 دقیقه پیاده
 فاصله تا راه آهن کاشان : 11 دقیقه با ماشین
 فاصله تا خانه عامری های کاشان : 12 دقیقه پیاده

 

هتل خانه مرشدی , خانه مرشدی کاشان , بهترین هتل کاشان , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , گردشگری , ایرانگردی , تور , شهریار سلیمی بنی , هتل مرشدی