امروز : ۱۳۹۷/۱۰/۲۷

رستوران میداف بوشهر؛لذت بردن از غذا در کنار خلیج همیشه فارس

 

 

 

 

 

اگر در بوشهر به دنبال رستوران سنتی با موسیقی سنتی زنده و غذاهای تازه دریایی و محلی می گردید به شما میداف را پیشنهاد می دهیم. اگر به دنبال رستورانی مدرن با غذاهای ایرانی و خارجی خوش عطر و طعم هستید و می خواهید در هنگام خوردن غذا موسیقی دلنواز پیانو را بشنوید باز هم میداف را به شما پیشنهاد می دهیم و اگر به دنبال کافی شاپی متفاوت در فضایی رویایی با بوی قهوه ای به یاد ماندنی می گردید پیشنهاد ما به شما همچنان میداف است. این رستوران با دکوراسیون، منوی غذایی و موسیقی های متفاوت هر ذائقه و سلیقه ای را راضی از در بدرقه می کند. در طبقه بالای این رستوران نیز بخش وی آی پی با اتاقی برای استراحت در نظر گرفته شده که این مجموعه را کامل نموده است.

رستوران میداف با مدیریت بی نظیر و خلاقانه آقای نبوی ، بی شک برترین رستوران در استان بوشهر می باشد.این را نه تنها اهالی شهر بوشهر ، بلکه مسافرینی که ساعاتی را در این شهر ساحلی و زیبا سپری کرده اند ، تایید می کنند.هر پنج طبقه ی این مجموعه ، از نظر زیبایی و دکوراسیون دلنشین و پاکیزگی بسیار عالی بوده و غذاهای رستوران با استفاده از بهترین مواد اولیه و باتجربه ترین آشپزها طبخ میشوند.

آقای نبوی که در ابتدا با مطرح کردن نام رستوران قوام ، در بوشهر به نامی ماندنی تبدیل شد ، حالا با رستوران میداف ، نام شهرستان بوشهر را در صنعت رستوران داری کشور ، جا انداخته است.رستوران میداف از قسمت‌های سنتی، کلاسیک و کافی‌شاپ تشکیل شده است. طبقات بالای رستوران نمای خیلی زیبایی به خلیج فارس دارند.

میداف رستوران بسیار شیکی است که نمونه‌اش در شهرهای ساحلی کمتر پیدا می‌شود. میگو پلو، میگو سوخاری، قلیه میگو و ماهی شکم‌پر شوریده از محبوب‌ترین غذاهای این رستوران هستند. علاوه بر کیفیت خیلی خوب غذاها، داشتن سالادبار و پرسنلی آموزش‌دیده باعث‌ شده رستوران میداف به یکی از بهترین رستوران های بوشهر تبدیل شود.

این رستوران در سال 1396 و 1397 به عنوان رستوران نمونه استان بوشهر و شهر بوشهر از سوی سایت ایرانگردی انتخاب شده است.لذا به ایرانگردان و گردشگران عزیز توصیه می شود برای یک بار هم که شده ، طعم غذاهای لذیذ میداف را از دست ندهند.راستی جای ما را هم خالی کنید.......

آدرس: شهرستان بوشهر - مسیر ساحلی جفره ماهینی - روبروی اسکله صیادی

تلفن: 33321790-077 و 33337660-077 و 333330700-077 

 

رستوران میداف , رستوران میداف بوشهر , میداف بوشهر , بهترین رستوران بوشهر , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , گردشگری , ایرانگردی , سفر , بلیت , رستوران