امروز : ۱۳۹۷/۰۸/۳۰

رستوران شایسته در گرگان - با مدیریت آقای سوخته سرایی

 

@ برترین رستوران شهرستان گرگان: رستوران هتل شایسته با مدیریت آقای سوخته سرایی

رستوران شایسته در شهر زیبا و توریستی گرگان با مدیریت آقای سوخته سرایی در پی آن است تا خاطراتي خوشی از این رستوران براي شما رقم بزند.رستوران شایسته در شهر گرگان ، طعمی واقعی در مکانی خاص را به مشتریان خود ارائه می دهد . رستوران شایسته در گرگان این امکان را به شما می دهد تا از میهمان های خود به بهترین شکل ، با طعمی واقعی در مکانی خاص پذیرایی نمایید .


همچنین این رستوران دارای پیک رایگان بوده و سفارشات شما را در سریع ترین زمان به محل شما ارسال می نماید .رستوران شایسته با محیطی دنج و راحت با انواع غذاهای متنوع ایرانی و محلی و با طعم های بسیار دلپذیر و خوشمزه منتظر پذیرایی گرم از شما عزیزان می باشد.

شایان ذکر است این رستوران از سوی سایت ایرانگردی به عنوان رستوران برتر سال 1396 استان گلستان از نظر کیفیت غذا شناخته شده است.به ایرانگردان و گردشگران توصیه میشود در سفر به شهر زیبای گرگان ، از لذت میل کردن غذاهای رستوران شایسته ، بهره مند شوند.

مدیریت و پرسنل رستوران شایسته بر این باورند که همیشه حق با مشتری است و انتقادات و پیشنهادات میهمانان گرامی را با جان و دل پذیرا میشوند.

 

آدرس: گرگان - میدان شهید قندهاری (ترمینال) - جنب هتل شایسته

 

تلفن: 32689900 و 32683000 و 32629900-017

 

رستوران شایسته , رستوران شایسته گرگان , بهترین رستوران گرگان , هتل شایسته گرگان , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , آشپزخانه گرگان