امروز : ۱۳۹۷/۱۰/۲۷

هتل پارلا در گردنه حیران؛مبهوت زیبایی های خداوند

 

 

 

 

 

 

زيبايي طبيعت بي انتهاست؛ کوه و جبروتش، دريا و آرامش بي پايانش، جنگل و سر سبزي ريشه دارش، همه اين زيبايي ها که کنار هم باشند بهشت ميهمان زمين مي شود و همه حيران تماشايش، بار سفر اگر براي تماشاي اين همه بسته اي، مسيرت از دريا و جنگل و کوهستان به حيران مي رسد، هر ورق فصل هايش هم دفتري است معرفت کردگار. سبزي بهارش لطفي دارد وسپيدي زمستانش لطفي ديگر. در پرده مه و باران هم زندگي تازگي مي گيرد
ميزباني تان را در اين سفر به هتل 4 ستاره پارلا بسپاريد. در همسايگي خزر، ايستاده بر گردنه حيران و رو به کوهستان.هتل چهارستاره پارلا یکی از بهترین هتل‌های شهر آستارا محسوب می‌شود. آستارا شهری در همسایگی دریای خزر، مجاور گردنه دیدنی حیران، منطقه‌ای گردشگری و تجاری است. این هتل که در مرکز شهر واقع شده است اتاق‌‌هایی شیک مجهز به کلیه تجهیزات رفاهی و اقامتی استاندارد را دارد.

هتل پارلا توانسته است فضایی آرام و راحتی را برای مهمانان ارجمند تعبیه کند. آسانسور شیشه‌ای آن لذت تماشای مناظر اطراف را به مسافران پیشکش می‌کند. رستوران هتل پارلا شعبه‌ای از رستوران‌های خاقانی است که با سرو انواع غذاهای فرنگی و ایرانی آماده خدمت‌رسانی به مسافرین گرامی است.

فاصله هتل تا اماکن مهم:

 فاصله تا فرودگاه اردبیل : 35 دقیقه با ماشین
 فاصله تا باغ پرندگان آستارا : 36 دقیقه با ماشین
 فاصله تا پایانه مسافربری آستارا : 36 دقیقه با ماشین
 فاصله تا بازار بزرگ ساحلی آستارا : 39 دقیقه با ماشین
 فاصله تا جنگل فندقلو : 40 دقیقه با ماشین
 فاصله تا ترمینال اردبیل : 43 دقیقه با ماشین
 فاصله تا بازار سنتی و بزرگ اردبیل : 49 دقیقه با ماشین

آدرس:آستارا ، گردنه حيران ، منطقه ويژه توريستي حيران ، نبش خيابان کوهپايه

تلفن:44855478 و 44855205-013

هتل پارلا , هتل پارلا حیران , هتل پارلا آستارا , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , بلیت ، سفر , ایرانگردی , گردشگری