امروز : ۱۳۹۷/۰۹/۲۲

هتل باباطاهر همدان؛اقامت در سرزمین تاریخ و فرهنگ

 

 

 

 

اگر همدان، اين شهر کهن و باستاني را براي سفر و تفريح انتخاب کرده ايد بي گمان هتل بابا طاهر، يکي از زيبا ترين هتل ها ي غرب کشور، مي تواند گزينه‌ي مناسبي باشد.

هتل باباطاهر همدان در پايتخت تاريخ و تمدن کشور، همدان در راستاي بلوار نيروي هوايي در نزديکي ميدان بابا طاهر و در جوار آرامگاه عارف نامي باباطاهر که در سال 1393 بازسازي و داراي 130 واحد اقامتي در چهار طبقه بنا گرديده است.

اگر به دنبال مکان هاي ديدني و تاريخي همدان هستيد و در هتل باباطاهر همدان اقامت داريد حتما از آرامگاه باباطاهر، آرامگاه ابوعلي سينا، تپه باستاني هگمتانه ، آرامگاه استرومدخای ، کلیسای استفان گریگوری و گنبد علويان در نزديکي هتل بازديد کنيد.

هتل بابا طاهر با دارا بودن فاصله اي بسيار کم با مراکز تجاري و تفريحي و تاريخي شهر همدان و با وجود فروشگاه هاي مخالف، رستوران هاي متنوع، کتاب فروشي و ... مکان مناسبي براي اقامت شما در سفر به همدان است.هتل بابا طاهر هتلي پنج ستاره با امکانات مدرن و تجهيزات ويژه مي باشد که همه ساله پذيراي مسافران و گردشگران بي شماري بوده و جلب رضايت مهمانان هتل را سر لوحه‌ي فعاليت هاي خود قرار داده است.اين هتل داراي رستورانهاي سنتي و بين المللي با فضايي دل انگيز و تنوع غذايي بي نظير است که رضايت خاطر مهمانان را با هر سليقه‌ اي فراهم مي کند؛ از امکانات ويژه‌ي ديگر هتل مي توان به مجموعه‌ي آبي ورزشي  با فضايي مفرح  اشاره کرد.
امکانات رفاهي متنوع از قبيل مجموعه آبي تفريحي هتل باباطاهر شامل استخر،سوناي خشک و بخار،جکوزي،تونل مه ،بيليارد،بولينگ،بدنسازي ،ماساژ،حمام سنتي و رستوران با چشم انداز الوند، رستوران روف گاردن، سالن هاي بدون ستون با ظرفيت هاي متفاوت جهت برگزاري همايش، سمينار و جشنها و... با محيطي آرام و خاطره انگيز پذيرايي تمامي ميهمانان گرانقدر مي باشد.

آدرس:همدان-آرامگاه باباطاهر-ضلع شرقي آرامگاه

تلفن: 4-08134227180

فاکس: 34225098-081

هتل باباطاهر , هتل باباطاهر همدان , بهترین هتل همدان , ایرانگردی , هتل , بلیت , عطیه مومنی , سفر , رضا نورمحمدی