امروز : ۱۳۹۶/۱۲/۰۷

هتل لیلیوم در سلمانشهر ؛ پایه گذار الگویی جدید از احترام به میهمان

 

به هتل چهار ستاره لیلیوم ( Lilium Hotel ) خوش آمدید. هتل لیلیوم در مجاورت جنگل تیلاکنار و انتهای دریا و در گوشه شهر سلمان شهر(متل قو) قرار دارد. هتل، به شهرهای رامسر، تنکابن و محمود آباد، نزدیک است.

هتل لیلیوم در مجاورت جنگل تیلاکنار شهر سلمانشهر(متل قو)با چشم اندازی بدیع از دریای خزر بنا شده است. هتل جنگلی لیلیوم دارای 5 طبقه مشتمل بر 34 باب اتاق و سوئیت می باشد.


ابتدا بهتر است به اتاق‌تان سری بزنید. اتاق شما در هتل لیلیوم، مجهز به اینترنت، یخچال، تلویزیون، سرویس فرنگی و ایرانی است. چشم‌انداز اتاق شما ممکن است رو به جنگل و یا دریا باشد. اگر برای ماه عسل به این هتل آمده باشید، اتاق عروس و داماد و همینطور پکیج ماه عسل نیز دارید. ضمناً می‌توانید از خدمات عمومی هتل مانند پرستار کودک، خدمات کانسریژ از قبیل نگهداری و جابه‌جایی و ارسال چمدان بار مهمان، چتر و صندلی چرخدار، و بیزینس سنتر ( کپی، فکس، خدمات بانکی و پستی) نیز استفاده کنید.
پس از رفع خستگی نوبت صرف غذاست. کافه رستوران بیست‌وچهار ساعته هتل لیلیوم، با سرو انواع غذاهای ایرانی و فرنگی و منوی سرد و گرم از شما پذیرایی می‌کند. برای لذت بردن از یک میان‌وعده در نوبت صبح و یا عصر، بهتر است سری به کافی شاپ هتل بزنید.
معمولاً تفریح و نشاط انگیزه اصلی برای مسافرت به شمال کشور است. هتل لیلیوم با برگزاری تورهای یک و نیم روزه امکان گردش در قسمت‌های مختلف استان مازندران را برایتان فراهم می‌کند. هر چند هتل فاصله چندانی با ساحل دریای خزر ندارد و شما با صرف زمان کمی می‌توانید از تفریح در دریا و یا جنگل لذت ببرید.
زمان بازگشت است. اگر از پارکینگ هتل لیلیوم استفاده کرده‌اید، می‌توانید پس از تحویل خودروی خود به راحتی به خروجی‌های شهر دسترسی داشته باشید. در غیر این صورت، با استفاده تاکسی‌سرویس هتل، به مقصد مورد نظرتان بروید. سفر خوشی داشته باشید.

رستوران هتل لیلیوم واقع در طبقه پنجم با ظرفیت 100 نفر (ساعت کاری: صبحانه 7:30 الی 10:30 ، نهار 13:30 الی 15:30 ، شام 19:30 الی 22:00)
کافی شاپ هتل واقع در لابی (ساعت کاری: 24 ساعته)

با احترام به تمامی دست اندرکاران و پیش کسوتان صنعت هتل ما بدون هیچگونه ادعای لوکس بین المللی و بزرگ بودن آمده ایم تا پایه گذار الگوئی جدید از احترام به میهمان در صنعت هتلداری ایران عزیز باشیم.
به عنوان یک عضو کوچک با تمام توان در جهت تحقق چشم اندازصنعت گردشگری پیش بینی شده در سند توسعه ایران ۱۴۰۴با افزایش روزمره کمی و کیفی خدمات خود می کوشیم.
با اشتیاق در انتظار میزبانیتان هستیم.
مهدی رودبارکی
مدیر کل هتل

آدرس: مازنداران - سلمانشهر ( متل قو سابق) انتهای خیابان دریاگوشه - تیلا کنار

تلفاکس: 54663800-011

وب سایت:www.LliliumHotel.net
 

هتل لیلیوم سلمانشهر , هتل لیلیوم , سفر , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , گردشگری , ایرانگردی , هتل , بلیت , رستوران , تور