امروز : ۱۳۹۷/۰۸/۲۳

رستوران ورجین در دل طبیعت زیبا و بکر- جاده اوشان فشم

 


این رستوران زیبا و چشم نواز از سال ۱۳۷۵ آغاز به کار کرد و در حال حاضر با مدیریت آقای مرتضی رودکی به یکی از بهترین رستوران های شمال شرقی استان تهران در منطقه لواسانات و ناحیه اوشان فشم و رودک تبدیل شده است.

رستوران ورجین که در جاده اوشان فشم نرسیده به رودک قرار دارد با محیطی آرام و دلنشین و فضای بسیار زیبا با پارکینگ اختصاصی و در محیط های رو باز و سر پوشیده میزبان خانواده های محترم ایرانی می باشد.


این رستوران با طبیعتی جذاب و دست نخورده با انواع غذاهای ایرانی از شهرت قابل توجهی در کشور ایران و منطقه برخوردار است.

بخصوص اگر در یک محیط باز زیبا و سنتی هم بنشینی. پایت را راحت دراز کنی و ظرف هیجان‌انگیز کباب ایرانی، بوی خوش برنج اصیل و دوغ را زیر مشامت حس کنی.رستوران ورجین جایگاهی است با طعم خوش غذا و محیطی زیبا. برای مهمانی خاصی که مدتی است در تدارک آن هستید ، حتما به رستوران ورجین سر بزنید.

در این رستوران انواع غذاهای سنتی و سرویس سفره خانه ای سرو میشود.علاقه مندان به طبیعت زیبای فشم میتوانند علاوه بر لذت بردن از محیط زیبای فشم به این رستوران مراجعه کنند و از غذاهای خوش طعم این رستوران بهره مند شوند.


- استفاده از مواد اولیه تازه و درجه یک

- کیفیت منحصر به فرد مواد غذایی

- رستوران کاج دارای محیطی مطبوع و خنک

- همراه با فضای سبز و مفرح باغ در جوار رودخانه

- دارای فضای باز و سالن

- دارای اینترنت wifi

- دارای پارکینگ اختصاصیشایان ذکر است رستوران ورجین ، به عنوان برترین رستوران سنتی تهران بزرگ در سال 1395 و رستوران نمونه شمال شرقی استان تهران در زمستان سال 1394 از دیدگاه سایت "ایرانگردی" شناخته شده است.


رستوران ورجین از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب, با نظارت آقای ابوطالب میرآقاسی آماده پذیرایی از شما عزیزان است.آدرس: جاده فشم، نرسیده به رودک، رستوران ورجینشماره تماس: 26507559 ___ مدیریت (آقای مرتضی رودکی): 09123191507

 

 

 

 

 

رستوران ورجین فشم , رستوران ورجین , بهترین رستوران اوشان فشم , بهترین رستوران فشم , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , گردشگری , ایرانگردی , هتل , بلیت , رستوران