امروز : ۱۳۹۷/۱۰/۲۷

رستوران ورجین در دل طبیعت زیبا و بکر- جاده اوشان فشم

 


این رستوران زیبا و چشم نواز از سال ۱۳۷۵ آغاز به کار کرد و در حال حاضر با مدیریت آقای مرتضی رودکی به یکی از بهترین رستوران های شمال شرقی استان تهران در منطقه لواسانات و ناحیه اوشان فشم و رودک تبدیل شده است.

رستوران ورجین که در جاده اوشان فشم نرسیده به رودک قرار دارد با محیطی آرام و دلنشین و فضای بسیار زیبا با پارکینگ اختصاصی و در محیط های رو باز و سر پوشیده میزبان خانواده های محترم ایرانی می باشد.


این رستوران با طبیعتی جذاب و دست نخورده با انواع غذاهای ایرانی از شهرت قابل توجهی در کشور ایران و منطقه برخوردار است.

بخصوص اگر در یک محیط باز زیبا و سنتی هم بنشینی. پایت را راحت دراز کنی و ظرف هیجان‌انگیز کباب ایرانی، بوی خوش برنج اصیل و دوغ را زیر مشامت حس کنی.رستوران ورجین جایگاهی است با طعم خوش غذا و محیطی زیبا. برای مهمانی خاصی که مدتی است در تدارک آن هستید ، حتما به رستوران ورجین سر بزنید.

در این رستوران انواع غذاهای سنتی و سرویس سفره خانه ای سرو میشود.علاقه مندان به طبیعت زیبای فشم میتوانند علاوه بر لذت بردن از محیط زیبای فشم به این رستوران مراجعه کنند و از غذاهای خوش طعم این رستوران بهره مند شوند.


- استفاده از مواد اولیه تازه و درجه یک

- کیفیت منحصر به فرد مواد غذایی

- رستوران کاج دارای محیطی مطبوع و خنک

- همراه با فضای سبز و مفرح باغ در جوار رودخانه

- دارای فضای باز و سالن

- دارای اینترنت wifi

- دارای پارکینگ اختصاصیشایان ذکر است رستوران ورجین ، به عنوان برترین رستوران سنتی تهران بزرگ در سال های 1396 و 1395 و رستوران نمونه شمال شرقی استان تهران در زمستان سال 1394 و 1395 و 1396 از دیدگاه سایت "ایرانگردی" شناخته شده است.


رستوران ورجین از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب, با نظارت آقای ابوطالب میرآقاسی آماده پذیرایی از شما عزیزان است.آدرس: جاده فشم، نرسیده به رودک، رستوران ورجینشماره تماس: 26507559 ___ مدیریت (آقای مرتضی رودکی): 09123191507

 

 

 

 

 

رستوران ورجین فشم , رستوران ورجین , بهترین رستوران اوشان فشم , بهترین رستوران فشم , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , گردشگری , ایرانگردی , هتل , بلیت , رستوران