امروز : ۱۳۹۷/۰۲/۰۶

هتل صدف محمودآباد ؛ چشم اندازی بی نظیر از دریا و جنگل

 

مــازنــدران سرزمینـی با پیشینـه تاریخـی ارزشمند طبیعـی و سحر انگیـز بـرخـوردار از مــوهبت های فراوان الهی و مـردمی صمیمی و میهمان نواز کــه از دیر بــاز یکــی از بهتریـن انتخــاب های مـردم ایـران بـرای لـذت بـردن از یک سفــر خــوب بــوده لذا انتخـاب ایــن منطقــه اتفاقــی نبـوده و بــه همیـن جهــت مجموعـه اقامتی، تــوریستـی و پذیـرایـی صــدف با تــرکیبـی از هنـــر و مهندســی معماری همـراه با طراحـی و چشــم اندازی بـــی نظیر در مجــــاورت دریــای خـــزر و جنگل مـازنــدران ایجاد شــده و نزدیکتـرین هتـــل ساحلــی به تهران مــی باشد کـه فعالیت خود را با آغاز سـال 1390 شــروع نمــوده است.

رستوران سنتی فانوس با مدیریت آقایان امیری و کامران با ارائه انواع فست فود ، بستنی ، چای و قلیان و ... از میهمانان گرامی پذیرایی می نمایند.ایـن مجموعـه دارای کلیه امکانـات رفاهی و پذیـرایی شامــل تالار پذیرایی رستوران فرنگی،کافی شاپ، بیلیارد،سونا و جکـوزی ، اینترنت بـی سیـم می باشد و تمامـی تلاش خـــود را معطوف نمـوده تا خاطرات خوبی برای میهمانان محترم به ارمغان بیاورد. مساحت استان مازندران حدود 23756/4 کیلومتر مربع می باشد که از این مساحت جنگل ها 973793 هکتار بوده، میانگین دمای سالانه آن 16 درجه سانتیگراد و میانگین رطوبت سالانه%73/4 است همچنین میانگین بارندگی سالانه در استان مازندران 977 میلی متر می باشد.

@ این هتل برترین هتل در مرکز مازندران و شهرستان محمودآباد از دیدگاه سایت ایرانگردی می باشد.به ایرانگردان و گردشگران قویا" توصیه می گردد برای اقامت در محمودآباد ، از این هتل استفاده نمایند.

@ آدرس: مازندران - محمودآباد - خیابان شهیدناطق نوری(آزادی) - دریای 28

@ تلفن: 44748383 - 011

@ فاکس: 44732062 - 011

@ وبسایت: sadaf-hotel.com

 

 


هتل صدف محمودآباد , هتل محمودآباد , بهترین هتل محمودآباد , بهترین هتل , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , گردشگری , ایرانگردی , سفر