امروز : ۱۳۹۷/۱۰/۲۷

هتل صدف محمودآباد؛چشم اندازی بی نظیر از دریا و جنگل

 

مــازنــدران سرزمینـی با پیشینـه تاریخـی ارزشمند طبیعـی و سحر انگیـز بـرخـوردار از مــوهبت های فراوان الهی و مـردمی صمیمی و میهمان نواز کــه از دیر بــاز یکــی از بهتریـن انتخــاب های مـردم ایـران بـرای لـذت بـردن از یک سفــر خــوب بــوده لذا انتخـاب ایــن منطقــه اتفاقــی نبـوده و بــه همیـن جهــت مجموعـه اقامتی، تــوریستـی و پذیـرایـی صــدف با تــرکیبـی از هنـــر و مهندســی معماری همـراه با طراحـی و چشــم اندازی بـــی نظیر در مجــــاورت دریــای خـــزر و جنگل مـازنــدران ایجاد شــده و نزدیکتـرین هتـــل ساحلــی به تهران مــی باشد کـه فعالیت خود را با آغاز سـال 1390 شــروع نمــوده است.


مجموعه ساحلی و سنتی فانوس در شهرستان محمودآباد مازندران و در مجاورت هتل زیبای صدف و با مدیریت آقایان پویا امیری و پیمان کامران ، با ارائه انواع غذاهای لذیذ ایرانی و فرنگی ، انواع فست فود ، انواع نوشیدنی ها ، بستنی و قلیان از میهمانان گرامی پذیرایی می نمایند.

ایـن مجموعـه دارای کلیه امکانـات رفاهی و پذیـرایی شامــل تالار پذیرایی ، رستوران فرنگی، کافی شاپ ، کافه ساحلی ، فست فود ، اینترنت بـی سیـم و موسیقی زنده می باشد و تمامـی تلاش خـــود را معطوف نمـوده تا خاطرات خوبی برای میهمانان محترم به ارمغان بیاورد.

کیفیت و تازگی مواد اولیه را فقط از مجموعه زیبای ساحلی فانوس بخواهید.خاطرات شیرین سفر به استان مازندران و شهرستان محمودآباد را با حضور در مجموعه ساحلی فانوس ، خاطره انگیز فرمائید.

این رستوران از سوی سایت ایرانگردی به عنوان رستوران نمونه استان مازندران و شهر محمودآباد در سال 1396 انتخاب شده است و اولین پیشنهاد مناسب به ایرانگردان و گردشگران برای صرف غذا می باشد.

 

 

ایـن هتل دارای کلیه امکانـات رفاهی و پذیـرایی شامــل تالار پذیرایی رستوران فرنگی،کافی شاپ، بیلیارد،سونا و جکـوزی ، اینترنت بـی سیـم می باشد و تمامـی تلاش خـــود را معطوف نمـوده تا خاطرات خوبی برای میهمانان محترم به ارمغان بیاورد.

@ این هتل برترین هتل در مرکز مازندران و شهرستان محمودآباد در سال های 1394 و 1395 و 1396از دیدگاه سایت ایرانگردی می باشد.به ایرانگردان و گردشگران قویا" توصیه می گردد برای اقامت در محمودآباد ، از این هتل استفاده نمایند.

 

@ آدرس: مازندران - محمودآباد - خیابان شهیدناطق نوری(آزادی) - دریای 28

@ تلفن: 44748383 - 011

@ فاکس: 44732062 - 011

@ وبسایت: sadaf-hotel.com

 

 


هتل صدف محمودآباد , هتل محمودآباد , بهترین هتل محمودآباد , بهترین هتل , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , گردشگری , ایرانگردی , سفر