امروز : ۱۳۹۷/۱۰/۲۷

هتل آپارتمان کورش کرمانشاه ؛ اقامتی "شیرین" در سرزمین "فرهاد"

 

 

برای آن دسته از کسانی که عازم شهر باستانی کرمانشاه، گهواره ی تمدن ایران زمین هستند و خواستار اقامتی مجهز در نزدیکی جاذبه های شهر می باشند ، هتل آپارتمان کوروش پیشنهاد می شود. این اقامتگاه سه ستاره اولین هتل آپارتمان مجهز کرمانشاه است که در منطقه 22 بهمن قرار گرفته است. اقامتگاهی 4 طبقه در مرکز شهر که با موقعیت مکانی مناسب دسترسی به تمام آثار تاریخی  چون طاق بستان، بیستون و بازار سنتی شهر را برای مسافران فراهم کرده است.

شما می توانید در این هتل نوساز با امکانات و خدماتی مناسب در واحد هایی تمیز معنای واقعی آرامش را حس کنید. از جمله امتیازات هتل آپارتمان کوروش استخر زیبا و مجهز و همچنین کافی شاپی مدرن است که در قالب یک مجموعه تفریحی محیطی مفرح و با نشاط را ایجاد کرده است.

 

 

هتل کوروش کرمانشاه از هتل هاي نوساز کرمانشاه است که در سال 1389 در بخش خصوصي بنا گرديد و سپس در سال 1393 تحت عنوان هتل آغاز به کار کرد.  هتل آپارتمان کوروش کرمانشاه داراي 5 طبقه، پارکينگ، رستوران ، کافي شاپ، استخر شنای زیبا و مجهز ، اينترنت رايگان در لابي، اتاق های VIP ، اتاق هاي 4 تا 3 تخته و آپارتمان هايي است که چشم انداز به شهر کرمانشاه دارند.  امکانات اتاق ها شامل مبلمان، تلويزيون، يخچال، سرويس ايراني و فرنگي،  به علاوه امکانات آشپزي در آپارتمان ها مي باشد. 

رستوران هتل کورش با انواع غذاهای با کیفیت و لذیذ ایرانی و محلی ، در محیطی آرام همراه با موزیک ، آماده پذیرایی از میهمانان هتل ، ادارات و نهادها می باشد.ضمن آنکه این رستوران می تواند میزبان شایسته ای برای جشن ها و میهمانی های کوچک و صمیمی شما عزیزان باشد.

 @ این هتل به عنوان بهترین هتل در شهر کرمانشاه (کیفیت و قیمت و دسترسی آسان به مرکز شهر) از دیدگاه سایت ایرانگردی معرفی میشود و به ایرانگردان و گردشگرانی که قصد اقامت در کرمانشاه را دارند ، قویا" توصیه می گردد.

 

@ آدرس: کرمانشاه - خیابان 22 بهمن - بلوار گلریزان

 

@ تلفن: 38390417-083

 

@ فاکس: 38390418-083

@ وبسایت: hotelkourosh.com

 

 

 

@ آدرس: کرمانشاه - خیابان 22 بهمن - بلوار گلریزان

@ تلفن: 38390417-083

@ فاکس: 38390418-083

@ وبسایت: hotelkourosh.com

هتل کوروش کرمانشاه , هتل کرمانشاه , بهترین هتل کرمانشاه , بهترین هتل , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , گردشگری , ایرانگردی , سفر