امروز : ۱۳۹۷/۰۹/۲۲

هتل زاگرس بروجرد؛اقامت در بهشت گردشگری لرستان

 

 

هتل چهار ستاره زاگرس بروجرد در سال 1379 بر فراز تپه اي زيبا، در جوار درياچه و آبشار مصنوعي مجتمع گردشگري چغا و نزديک به پارک كودک افتتاح گرديده است. اين هتل به دليل برخورداري از شرايط و امکانات رفاهي ويژه، همواره مورد توجه تيم‏‌هاي ورزشي و ورزشکاران محبوب و شخصيت‏‌هاي برجسته هنري کشورمان قرار گرفته است. اين هتل با داشتن استانداردهاي متناسب و بين‌المللي و اتاق‌هايي با امکانات مناسب و مجهز به كليه امكانات رفاهي مي‌تواند اقامتي خوش را براي مسافران گرامي فراهم سازد. همچنين منظره بي نظير و وصف نشدني اين هتل که بر فراز تپه چغا قرار دارد باعث محبوبيت آن شده است.

اين هتل جهت پذيرايي از مهمانان گرامي داراي 2 طبقه و 34 باب اتاق و سوئيت مي باشد که اين واحد هاي اقامتي در هر دو طبقه از هتل واقع شده اند. ساختمان هتل بين المللي زاگرس بر فراز تپه چغا، به دور از شلوغي شهر، اقامتي دلنشين و آرام را بوجود آورده است. فضاي باز، رستوران، کافي شاپ، سالن کنفرانس برخي از امکانات هتل چهار ستاره زاگرس بروجرد است.

 

اين هتل مهم ترين مرکز اقامتي در اين شهرستان بوده و يکي از هتل هاي بين المللي ايران به شمار مي آيد.افراد سالمند و خانواده هايي که کودک خردسال به همراه دارند توجه نمايند هتل زاگرس تنها تا نيم طبقات اول و دوم داراي آسانسورمي باشد و ميهمانان محترم بايستي بعد از آن تا طبقات اول و دوم تعدادي پله را طي کنند.هزينه براي اقامت کودکان زير 3 سال رايگان، بين 3 تا 6 سال در صورت عدم استفاده از سرويس نيمه بها و بالاي 6 سال نفر اضافه محاسبه مي شود.پذيرش خانم تنها فقط با ارائه مدارک شناسايي معتبر امکان پذير است.
پذيرش صيغه نامه معتبر با مهر برجسته امکان پذير است.
افراد سالمند و خانواده هايي که کودک خردسال به همراه دارند توجه نمايند هتل زاگرس تنها تا نيم طبقات اول و دوم داراي آسانسورمي باشد و ميهمانان محترم بايستي بعد از آن تا طبقات اول و دوم تعدادي پله را طي کنند.آدرس:لرستان ، بروجرد، انتهاي خيابان تختي ، تپه چغا

تلفن: 1-0664250490

فاکس: 42530040-066

هتل زاگرس بروجرد , هتل زاگرس , بهترین هتل بروجرد , بلیت ، سفر , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , ایرانگردی , گردشگری , هتل بروجرد