امروز : ۱۳۹۷/۱۰/۲۷

رستوران امیرعرفان فیروزکوه؛لذت خوردن تهچین و جوجه طلایی

 

 

رستوران امیرعرفان به مدیریت آقای باطبی ، یکی از پیشنهاد‌های بسیار عالی برای صرف غذا در شهر فیروزکوه در استان تهران است. اینجا با انواع غذاهای سنتی و ایرانی مانند تهچین بره و جوجه طلایی که ارائه می‌کند ، نه تنها برای اهالی منطقه ، بلکه برای بسیاری از مسافران شناخته‌ شده است و جزو پیشنهادات خوب برای نوش جان کردن غذا برای شما ایرانگردان و گردشگران عزیز است.

این رستوران برترین رستوران شهر فیروزکوه ، از دیدگاه سایت ایرانگردی می باشد.تمجید و تعریف از ته چین ها و جوجه های این رستوران فراوان است ، اما شنیدن کی بود مانند خوردن!!! با دیدن اتومبیل های متعدد در بیرون و جمعیت زیادی که در داخل رستوران مشاهده میشود ، همه چیز برایتان روشن خواهد شد.پرسنل رستوران امیرعرفان عزم خود را برای خدمت هرچه تمام تر وبهتر درراستای مشتری مداری ناب جزم کرده اند.


در امیرعرفان هدف ، خلق لحضاتی سرشار از آرامش در محیطی بسیار راحت وبا امکاناتی خاص برای میهمانان گرامی میباشد.استفاده از بهترین مواد اولیه در طبخ غذاها فقط یک شعار نیست ولازمه کار میباشد؛لذا گروه رستورانی امیرعرفان از بهترین مواد اولیه برای پذیرائی از شما عزیزان برخوردار است.

آدرس:فیروزکوه ، اتوبان شمال به سمت تهران ، ابتدای فیروزکوه ، نرسیده به میدان امام رضا(ع)

تلفن:02176447276 -09125325408

تاریخ تنظیم مطلب:4 دی ماه 1397

رستوران امیرعرفان فیروزکوه , رستوران امیرعرفان , بهترین رستوران فیروزکوه , بهترین تهچین فیروزکوه , باطبی رستوران امیرعرفان , عطیه مومنی , رضا نورمحمدی , رستوران امیر عرفان