امروز : ۱۳۹۷/۰۳/۰۴

رستوران و چلوکبابی البرز؛با مدیریت آقای امید برماس

 

 

 

 

 "ما هميشه سعي مي کنيم تا غذا را با بالاترين کيفيت به مشترينان ارائه کنيم." به جرات مي توان گفت اين جمله شعار و سرلوحه  کار چلوکبابي البرز با بيش از نيم قرن فعاليت در صنف غذا است.چلوکبابي البرز در سال 1346 توسط مرحوم "برماس" بنيان نهاده شد. از همان ابتدا هدف اين رستوران ارائه غذا با بهترين کيفيت و بالابردن استاندارد کاري در اين صنف بود. اين رستوران در سال 1350 به مکان فعلي آن يعني خيابان سهروردي شمالي نبش کوچه نيکوقدم، منتقل شد. در سال هايي که سيستم هاي مديريت جديد و استانداردهاي کيفي و بهداشتي چندان جايي در صنف رستوران و چلوکبابي نداشت، چلوکبابي البرز در تلاش بود تا سيستم مديريت جديد را در کار خود پياده سازي کند. سيستم هاي HACCP ، استفاده از متخصصين بهداشت، ايزو و سيستم هاي مديريتي، فرستادن افراد به خارج از کشور جهت ديدن دوره هاي تخصصي، همه و همه از جمله مواردي است که رستوران البرز در آنها پيش گام است.

رستوران البرز امروزه با بيش از 120 نفر پرسنل متخصص، دو سالن پذيرايي، و يک سالن VIP تحت نظارت آقایان دکتر ، حاجی حسینی ، کشاورز و حاجیلو ، مصمم تر و منسجم تر از گذشته به مشتريان خود خدمت رساني مي کند.

رستوران البرز با شعار"کيفيت غذا و رضايت مشتري اولويت اول ماست" و ميزباني شايسته از شما ، در پی آن است تا خاطراتي خوشي از رستوران البرز را برايتان رقم بزند.

 
آدرس:سهروردی شمالی - بالاتر از شهیدبهشتی - نبش کوچه نیکوقدم

 
تلفن: 88534757 - 88761907 - 88760629

رستوران البرز تهران , رستوران البرز , امید برماس , بهترین رستوران تهران , بهترین چلوکبابی تهران , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , گردشگری , ایرانگردی , رستوران , بلیت , رستوران