امروز : ۱۳۹۷/۰۹/۲۲

رستوران فانوس در محمودآباد مازندران؛یادآور خاطرات خوشمزه سفر

 

 

مجموعه ساحلی و سنتی فانوس در شهرستان محمودآباد مازندران و در مجاورت هتل زیبای صدف و با مدیریت آقایان پویا امیری و پیمان کامران ، با ارائه انواع غذاهای لذیذ ایرانی و فرنگی ، انواع فست فود ، انواع نوشیدنی ها ، بستنی و قلیان از میهمانان گرامی پذیرایی می نمایند.

ایـن مجموعـه دارای کلیه امکانـات رفاهی و پذیـرایی شامــل تالار پذیرایی ، رستوران فرنگی، کافی شاپ ، کافه ساحلی ، فست فود ، اینترنت بـی سیـم و موسیقی زنده می باشد و تمامـی تلاش خـــود را معطوف نمـوده تا خاطرات خوبی برای میهمانان محترم به ارمغان بیاورد.

کیفیت و تازگی مواد اولیه را فقط از مجموعه زیبای ساحلی فانوس بخواهید.خاطرات شیرین سفر به استان مازندران و شهرستان محمودآباد را با حضور در مجموعه ساحلی فانوس ، خاطره انگیز فرمائید.

این رستوران از سوی سایت ایرانگردی به عنوان رستوران نمونه استان مازندران و شهر محمودآباد در سال 1396 انتخاب شده است و اولین پیشنهاد مناسب به ایرانگردان و گردشگران برای صرف غذا می باشد.

@ آدرس: مازندران - محمودآباد - خیابان شهیدناطق نوری(آزادی) - دریای 28

@ آقای پویا امیری: 09011010988

@ آقای پیمان کامران: 09120631359

@ دفتر رستوران: 09018080901

@ تلگرام: @fanousrestaurant

رستوران فانوس محمودآباد , رستوران فانوس مازندران , رستوران فانوس , پویا امیری , پیمان کامران , بهترین رستوران محمودآباد , هتل صدف محمودآباد