b_300_300_16777215_00_images_yeganeh15.jpg

ساندویچ یکی از رایج ترین و ساده ترین غذاهای معمول در کشورمان است. این غذای متنوع، به خصوص در بین کودکان و نوجوانان طرفداران زیادی دارد. گاهی مشاهده می کنیم که در تمام روزهای هفته نوجوانان و جوانان از ساندویچ به عنوان غذای اصلی استفاده می کنند. ساندویچ چنانچه به طرز صحیح آماده سازی، طبخ و تهیه شود، می تواند جزء غذاهای مفید محسوب شده و به تأمین نیازهای تغذیه ای شخص کمک کند، البته انتخاب نوع ساندویچ نیز بسیار مهم است ، گاه ممکن است برخی افراد انواعی از ساندویچ را انتخاب کنند که برای سلامتشان مفید نباشد و آنان را مبتلا به پاره ای عوارض و اختلالات بنماید.در بررسی علل گرایش زیاد افراد به ساندویچ می بینیم که ساندویچ ها اکثراً خوشمزه و باب طبع مردم هستند و از آنجایی که طعم و مزه غذا مهم ترین عامل در انتخاب غذا است، بنابراین اشخاص اکثراً تمایل زیادی به مصرف ساندویچ نشان می دهند.انواع ساندویچ به آسانی در دسترس همگان است و در اکثر رستوران ها و دکه های فروش مواد غذایی به راحتی یافت می شوند.ولی پیداکردن یک ساندویچی مثل "ساندویچی یگانه" که بهداشتی ترین و باکیفیت ترین انواع ساندویچ را ارائه می کند , بسیار سخت است.

 

b_300_300_16777215_00_images_yeganeh14.jpg


در محله عباس آباد ، یکی از بهترین ساندویچی های تهران به نام "یگانه" با مدیریت توانمند آقای محمدعلی حاجی علینقی وجود دارد که بسیاری از تهرانی ها آن را می شناسند و از طرفدارهای آن هستند.ساندویچ های"یگانه" از نان بولکی که یاد ایام قدیم را در همه ما زنده می کند و مواد خوش طعم و باکیفیتی استفاده می گردد که باعث می شود با هر ساندویچ دیگری که خورده اید ، متفاوت باشند. در کنار چنین غذای خوبی ، رفتار بسیار خوب پرسنل این اغذیه فروشی ، به افزایش محبوبیت آن در بین ساندویچی های معروف تهران کمک کرده است.بی دلیل نیست که "مستر تیستر" دوست داشتنی در میان این همه ساندویچی , حساسیت ویژه ای روی ساندویچی یگانه دارد.

 

b_300_300_16777215_00_images_yeganeh11.jpg


شایان ذکر است این واحد از سوی سایت ایرانگردی به عنوان ساندویچی نمونه تهران در سال 1398 ، انتخاب شده است.مطمئن هستیم با یکبار مراجعه به "یگانه" مشتری دائم آن خواهید شد.

آدرس:تهران , خیابان خرمشهر ، خیابان عشقیار (میدان نیلوفر) , پلاک 61

تلفن های تماس: 88768505

سایت یگانه: http://sandwichyegane.ir

b_300_300_16777215_00_images_yeganeh13.jpg

ساندویچ یگانه,ساندویچی یگانه,بهترین ساندویچی تهران,ساندویچ با نان بولکی,بهترین ساندویچی تهران,رضا نورمحمدی,عطیه مومنی