ادامه مطلب...

مجتمع رستورانی (سبو) که از سوم فروردین 1397 آغاز به فعالیت نموده است ، یکی از پیشنهاد‌های بسیار عالی و وسوسه انگیز برای صرف غذا در شهر زیبا و توریستی ساری در استان مازندران است.مالک این مجموعه زیبا ، خانم دکتر بهناز غفاریان از اساتید دانشگاه می باشند که با سرمایه گذاری خانوادگی ، نسبت به افتتاح این مجموعه اقدام کرده و به همراه آقای دکتر رهنما ، آن را اداره می نمایند.

ادامه مطلب...

با توجه به عدم وجود مجتمع غذايي کامل در ساري ، هدف از راه اندازي اين مجتمع ايجاد محيطي امن براي رضایتمندی تمام سلايق غذايي و از هر گروه سني از مشتريان بوده است. اینجا با انواع غذاهای فرنگی و ایرانی که ارائه می‌کند ، نه تنها برای اهالی منطقه ، بلکه برای بسیاری از مسافران شناخته‌ شده است و جزو پیشنهادات خوب برای نوش جان کردن غذا برای شما ایرانگردان و گردشگران عزیز است.

تمجید و تعریف از غذاهای خوشمزه این رستوران فراوان است ، اما شنیدن کی بود مانند خوردن!!! با دیدن اتومبیل های متعدد در بیرون و جمعیت زیادی که در داخل رستوران مشاهده میشود ، همه چیز برایتان روشن خواهد شد.پرسنل رستوران های (سبو) عزم خود را برای خدمت هرچه تمام تر وبهتر درراستای مشتری مداری ناب جزم کرده اند.

ادامه مطلب...

مجتمع رستوراني سبو داراي 4 سالن مجزا شامل اماکن زیر می باشد:

@رستوران فست فود ملل

ادامه مطلب...


@رستوران سلف سرويس

ادامه مطلب...


@كافه رستوران فرنگي

ادامه مطلب...


@سنت سراي عربی

ادامه مطلب...


@سالن اختصاصي جهت برگزاري محافل خصوصي

@فضاي بازي كودكان

@پاركينگ اختصاصي براي مشتريان

ضمن آنکه آقای فريد نصرتيان از هنرمندان به نام شهرستان ساري همه روزه با انواع آهنگ هاي محلي و سنتي به صورت پلي بك به اجراي موسيقي مي پردازند که محیطی سرشار از شادی و هیجان را ایجاد می کنند.

ادامه مطلب...

در (سبو) هدف ، خلق لحضاتی سرشار از آرامش در محیطی بسیار راحت وبا امکاناتی خاص برای میهمانان گرامی میباشد.استفاده از بهترین مواد اولیه در طبخ غذاها فقط یک شعار نیست ولازمه کار میباشد؛لذا گروه رستورانی (سبو) از بهترین مواد اولیه برای پذیرائی از شما عزیزان برخوردار است.

با توجه به افزايش قيمت مواد اوليه دغدغه اصلي مدیریت سبو ، تامين مواد اوليه با كيفيت بالا و به روز در كنار حفظ قيمت فروش فعلي جهت رفاه عزيزان بوده و همواره سعي کرده با حضور بهترين سرآشپزهای غذايي در شان مردم بزرگ ايران ، فراهم آورد كه در اين راستا ، نيازمند حمايت اهالی محترم استان مازندران و شهر ساری و مسافران گرانقدري كه ساري را به عنوان مقصد گردشگري خود انتخاب مي نمايند ، می باشد.

ادامه مطلب...

این رستوران در اسفندماه سال گذشته ، به عنوان برترین رستوران شهر ساری در سال 1397 ، از دیدگاه سایت ایرانگردی شناخته شد که تقدیرنامه های مربوطه طی مراسم به یاد ماندنی و با حضور میهمانان و هواداران سبو ، در اردیبهشت ماه سالجاری ، تقدیم مدیران پرتلاش این مجموعه شد.

ادامه مطلب...


آدرس:استان مازندران - ساری - كيلومتر ٦ جاده دريا - جنب پمپ بنزين كاسپين

تلفن:01133034482 -09113214482

( 09112562871)

ادامه مطلب...

رستوران سبو ساری , رستوران سبو فرح آباد ساری , بهترین رستوران مازندران , بهترین رستوران ساری , بهناز غفاریان رستوران سبو , رهنما رستوران سبو , ایرانگردی , سفر , بلیت , گردشگری , بهترین رستوران , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , رستوران سبو

ادامه مطلب...
تهیه غذای شاهین با مدیریت آقای حاج مسعود نجفی ، داراي نیم قرن سابقه درخشان در صنف رستوران داری شهرری می باشد و در سال 1397 نیز از سوی سایت ایرانگردی به عنوان رستوران نمونه شهرری (به عنوان مدیر سابق رستوران حمید) انتخاب شده است.

هدف از راه اندازي اين مجتمع ايجاد محيطي امن براي رضایتمندی تمام سلايق غذايي و از هر گروه سني از مشتريان بوده است. اینجا با انواع غذاهای ایرانی و سنتی که ارائه می‌کند ، نه تنها برای اهالی منطقه شهرری ، بلکه برای بسیاری از مسافران شناخته‌ شده است و جزو پیشنهادات خوب برای نوش جان کردن غذا برای شما ایرانگردان و گردشگران عزیز است.

ادامه مطلب...

در تهیه غذای شاهین ، استفاده از بهترین مواد اولیه در طبخ غذاها فقط یک شعار نیست و لازمه کار میباشد؛استفاده از برنج درجه یک طارم هاشمی ، زعفران درجه یک خراسان ، روغن کرمانشاهی درجه یک ، گوشت تازه حاصل از ذبح به روز ، ... و موارد دیگر از اهداف مدیریت این مجموعه برای رضایتمندی مشتریان میباشد.

تمجید و تعریف از غذاهای خوشمزه (تهیه غذای شاهین) فراوان است ، اما شنیدن کی بود مانند خوردن!!! با دیدن اتومبیل های متعدد در بیرون و پیک های موتوری شاهین که پشت سر هم در تکاپو می باشند ، همه چیز برایتان روشن خواهد شد.پرسنل تهیه غذای شاهین عزم خود را برای خدمت هرچه تمام تر و بهتر درراستای مشتری مداری ناب جزم کرده اند.

ادامه مطلب...

با توجه به افزايش قيمت مواد اوليه دغدغه اصلي مدیریت (تهیه غذای شاهین) ، تامين مواد اوليه با كيفيت بالا و به روز در كنار حفظ قيمت فروش فعلي جهت رفاه عزيزان بوده و همواره سعي کرده با حضور بهترين سرآشپزهای غذايي در شان مشتریان عزیز ، فراهم آورد كه در اين راستا ، نيازمند راهنمایی و پیشنهادات اهالی محترم شهرری و مسافران گرانقدري كه شهرری را به عنوان مقصد گردشگري خود انتخاب مي نمايند ، می باشد.

ادامه مطلب...

با توجه به افزايش قيمت مواد اوليه دغدغه اصلي مدیریت (تهیه غذای شاهین) ، تامين مواد اوليه با كيفيت بالا و به روز در كنار حفظ قيمت فروش فعلي جهت رفاه عزيزان بوده و همواره سعي کرده با حضور بهترين سرآشپزهای غذايي در شان مشتریان عزیز ، فراهم آورد كه در اين راستا ، نيازمند راهنمایی و پیشنهادات اهالی محترم شهرری و مسافران گرانقدري كه شهرری را به عنوان مقصد گردشگري خود انتخاب مي نمايند ، می باشد.

آدرس:استان تهران - شهر ری - خیابان 24 متری - پلاک 126 - تهیه غذای شاهین

اینستاگرام - http://instagram.com/shahin.catering

تلفن: 55901010-021

ادامه مطلب...

تهیه غذای شاهین شهرری , تهیه غذای شاهین ری , رستوران شاهین ری , بهترین تهیه غذای شهرری , بهترین آشپزخانه شهرری , حاج مسعود نجفی شهرری , رستوران شهرری , تهیه غذا شهرری

 

ادامه مطلب...

مجتمع پذيرايي امين با مدیریت آقایان مرتضی و مجتبی شاه نوری واقع در95 کيلومتري محور تهران-فيروزکوه (امین آباد) آماده پذيرايی از شما ميهمانان گرامي ميباشد.


دراين مسير جاذبه های گردشگری وطبيعت گردی بسياری وجود دارد ازجمله تنگه واشي،آبشار ساواشي،غار بورنيک هرانده،غار رود افشان،آب درماني خمده،کاروانسراي شاه عباسي امين آباد و ... که باعث شده بسياري از آژانس های گردشگری ترازاول کشور از مسافران خود در اين مجموعه، پذيرايی به عمل آورند.
ادامه مطلب...

مجتمع پذيرايی امين همه روزه از ساعت 6:30 صبح تا ساعت 24به صورت يکسره در محيطي آرام ودلپذير وفضاي سنتي دلنشين آماده پذيرايي از ميهمانان عزيز وگرامي ميباشد که در اين ساعات صبحانه-نهار-عصرانه-شام به همراه نان داغ سرو ميشود.

همچنين اين مجموعه دارای 4 سالن مجزا وباغ خانوادگی وفضای باز در يکي از بهترين نقاط آب وهوايی ايران با بروز ترين امکانات وهمچنين کادری مجرب در تلاش هست که بهترين ها را برای شما دوستان عزيز همراه داشته باشد.

ادامه مطلب...


در مجتمع پذيرايی امين تمام غذاهاي سنتي ايراني وهمچنين غذاهای محلی با بهترين وبا کيفيت ترين مواد اوليه وبرنج 100%ايراني طبخ ميگردد.
مجتمع پذيرايي امين داراي 25 سال سابقه درخشان در امر گردشگری است که چندين مرتبه به عنوان مجتمع نمونه گردشگری از جانب سازمان ميراث فرهنگی وگردشگری انتخاب شده است.

ادامه مطلب...


آدرس:کیلومتر 95 جاده تهران به فیروزکوه(امین آباد)

تلفن رزرو- 76406337 و تلفاکس - 76406338

تلفن همراه -09121433914(مرتضی) و 09122309354 (مجتبی)


رستوران امین , بهترین رستوران فیروزکوه , رستوران امین فیروزکوه , رستوران فیروزکوه , عطیه مومنی , رضا نورمحمدی , شاه نوری

 

 

 

 ادامه مطلب...

آشکده عمو عرفان در شهر توریستی فیروزکوه از جمله مکان هایی است که با نوآوری در عرضه غذاهایی مانند آش ، عدسی ، لوبیا ، سیراب و شیردان و کشک و بامجان ، خستگی مسافران از راه رسیده را از تن به در می کند.

ادامه مطلب...


مهارت در پخت غذا و استفاده از چاشنی های خاص ، رعایت بهداشت و احترام به میهمانان ،از جمله مواردیست که آقا عرفان ، همسر و اعضای گروهش به آن می بالند.

ادامه مطلب...


برای رسیدن به عمو عرفان کافیست در انتهای خیابان 45متری یا همان خیابان اصلی فیروزکوه برانید و در نزدیکی میدان امام علی ، آشکده عمو عرفان را پیدا نمائید.

راستی در پایان میل کردن غذا ، از نوشیدن چای دارچین و نسکافه های خوش طعم عموعرفان غافل نشوید.

ادامه مطلب...


آدرس:شهر فیروزکوه - انتهای خیابان 45متری - قبل از میدان امام علی(ع)
تلفن - 09396779373

ادامه مطلب...

 

آگهی رایگان- درج به تاریخ 21 شهریور 1397

 

ادامه مطلب...

آشکده عمو عرفان , آشکده عمو عرفان فیروزکوه, رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , بهترین آش فیروزکوه , بلیت , سفر , ایرانگردی , گردشگری , عمو عرفان

ادامه مطلب...

سام رستوران قرچک با اجرای مراسمی در آبان ماه سال 1395 افتتاح شد.این رستوران با یک جمع خانوادگی توسط آقای تاجیک ، همسر ، فرزند و برادرشان و با هدف ارائه بهترین و باکیفیت ترین غذاها به مشتریان ، آغاز به کار کرد.

 ادامه مطلب...

پرسنل دلسوز و پرتلاش رستوران سام ، با غلبه برانواع مشکلات ، ادعای خود مبنی بر "ارائه باکیفیت ترین غذا در سطح منطقه" را به اثبات رسانده اند ، ضمن آنکه حضور میهمانان بسیار از مناطق دیگر استان تهران و همچنین مدیران و بزرگان شهرستان های همجوار در سام رستوران ، دلیل بر کیفیت بالای غذاهای این رستوران می باشد.

 ادامه مطلب...

استفاده از مواد اولیه درجه یک ، حضور دائمی آشپز مجرب ، رعایت اصول بهداشتی ، کیفیت بالای غذا ، رعایت اصول مشتری مداری و رضایتمندی میهمانان ، از جمله مواردی است که سام رستوران را در بلندای افتخار قرار داده است.

 ادامه مطلب...

در سام رستوران برای همه ذائقه ها می توانید غذای مورد علاقه را پیدا نمائید و این در کنار اخلاق و رفتار پسندیده و بسیار خوب مدیریت و پرسنل سام رستوران ، اوقات خوشی را برایتان رقم خواهد زد.

در زیر به نمونه منوهای متنوع و لذیذ سام رستوران توجه فرمایید:

ادامه مطلب...

 

ادامه مطلب...

سام رستوران قرچک , سام رستوران , بهترین رستوران قرچک , رستوران قرچک , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , بلیت ، ایرانگردی , گردشگری

 

ادامه مطلب...

رستوران وطن دوست با مدیریت آقای کهندانی ، یکی از پیشنهاد‌های خوب برای صرف غذا در شهر چهاردانگه در استان تهران است. اینجا با انواع غذاهای سنتی و ایرانی که ارائه می‌کند برای تمامی اهالی منطقه و اسلامشهر شناخته‌ شده است و جزو پیشنهادات خوب برای نوش جان کردن غذا برای شما ایرانگردان و گردشگران عزیز است.

این رستوران برترین رستوران سال 1387 شهر چهاردانگه ، از دیدگاه سایت ایرانگردی می باشد.پرسنل رستوران وطن دوست عزم خود را برای خدمت هرچه تمام تر وبهتر درراستای مشتری مداری ناب جزم کرده اند. در رستوران وطن دوست هدف ، خلق لحضاتی سرشار از آرامش در محیطی مطمئن برای میهمانان گرامی میباشد.


استفاده از بهترین مواد اولیه در طبخ غذاها فقط یک شعار نیست ولازمه کار میباشد؛لذا مدیریت رستوران وطن دوست از بهترین مواد اولیه برای پذیرائی از شما عزیزان استفاده می کند.

آدرس:شهر چهاردانگه - روبروی پمپ بنزین - نبش هیدخ - پلاک383

تلفن: 55246066 - 55246000 - 55255572

همراه - 09121772002

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

 رستوران وطن دوست , بهترین رستوران چهاردانگه , گردشگری , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , رستوران وطن دوست چهاردانگه

 

 

 

 

ادامه مطلب...

در سفر به استان سرسبز گلستان و عبور از شهر زیبای علی آبادکتول ، قطعا" میهمان نوازی اهالی این خطه ، شما را برای صرف یک غذای لذیذ و باکیفیت ، راهی رستوران حاج علی خواهد کرد.آقای میرزایی مدیر خوشنام رستوران به همراه پرسنل پرتلاش و دلسوز ، آماده میزبانی از میهمانان و مسافران خسته از سفر می باشند.

جدا از صبحانه ، برای ناهار و شام می توانید از غذاهایی چون انواع خورشت ، جوجه کباب ، چلوگوشت ، چلوماهیچه ، چلوکوبیده ، چلوبرگ ، میکس و چلوماهی قزل آلا ، انتخابی لذیذ داشته باشید.

این رستوران از سوی سایت ایرانگردی به عنوان رستوران برتر سال 1397 در شهرستان علی آبادکتول انتخاب شده است.

آدرس:استان گلستان.شهر علی آبادکتول.خیابان امام رضا(ع).روبروی بانک تجارت مرکزی

تلفن: 01734225579 و 09113734572 و 09113724572 و 09362227551

 

رستوران حاج علی , رستوران حاج علی علی آبادکتول , بهترین رستوران علی آبادکتول , عطیه مومنی , گردشگری , ایرانگردی , هتل , بلیت , رستوران , رستوران علی آبادکتول

 

 

 

 

ادامه مطلب...

در خیابان طالقانی شهر سمنان، خانه ای قاجاری به چشم میخورد که به خانه ی کلانتر معروف است.خانه ای متعلق به خانواده ی رجبی که از کلانتران آن زمان بوده است. به این بنا که وارد می شویم یک حیاط مرکزی بسیار زیبا می بینیم. باغچه ای نه چندان بزرگ اما بسیار صمیمی مشاهده می کنیم که ما را به زمانی که در این خانه هنوز رفت و آمد جریان داشته، می کشاند.

 ادامه مطلب...

این بنا شامل فضاهايي از جمله راهرو، اتاق هاي تابستاني و زمستاني و بادگیر می باشد. معماری این بنا کاملا مطابق با اقلیم آب و هوایی سمنان بوده است. نکته ی بسیار زیبای این بنا بادگیر بلند و زیبای آن است که از قسمت جنوبی و روي سقف قسمت تابستان نشين بيرون آمده است.

 ادامه مطلب...

این بادگیر در نوع خودش منحصر به فرد است زیرا ویژگی استراق سمع را دارا می باشد که فقط 2 بادگیر در کل ایران این ویژگی را دارا هستند.این خانه تاریخی در سال 1375 ثبت ملی شده و اکنون بعد از مرمت اساسی به سفره‌ خانه سنتی و فروشگاه صنایع دستی تغییر کاربری داده است.

ادامه مطلب...


این بنا که در ابتدا به صورت مخروبه ای بود , به همت آقای ذوالفقاری از دلسوزان عرصه گردشگری سمنان , دراسفند سال 1394 از میراث فرهنگی تحویل گرفته شد و تا شهریورماه 1396 مرمت و باز سازی بر روی آن به زیبایی هر چه تمام تر صورت گرفت.در این راه آقای سیفی مدیریت مجموعه  و پرسنل سفره خانه عمارت بادگیر نیز تلاش های فراوانی را به انجام رسانده اند.

 ادامه مطلب...

در آبان ماه سال 1396 مراسم افتتاح این بنای زیبا و تاریخی با نام سفره خانه سنتی عمارت بادگیر برگزار و درب آن بر روی میهمانان و گردشگران گشوده شد.این مجموعه برخلاف بقیه مکان های تاریخی و جاذبه های فرهنگی , ورودی نداشته و بصورت رایگان امکان بازدید وجود دارد.

 ادامه مطلب...


حیاط بزرگ و زیبای این مجموعه تاریخی , همواره آماده پذیرایی از میهمانی ها و مراسمات مختلف بوده و 12 اتاق زیبا با دکوراسیون قدیمی , گنجایش حداقل 200 نفر میهمان را دارا می باشد.

ادامه مطلب...

ضمن آنکه 2 اتاق ویزه با دکوراسیون کاملا" سنتی در این مجموعه وجود دارد که میهمانان گرامی بایستی از قبل برای رزرو آنها اقدام کرده و ورودی پرداخت فرمایند.

 ادامه مطلب...

سفره خانه و رستوران بین المللی با طبخ و عرضه انواع غذاهای لذیذ ایرانی , محلی و فرنگی و نوشیدنی های گوارا در خدمت شما عزیزان می باشد.چایخانه با محیط سنتی و زیبا برای سرویس صبحانه و عصرانه , آماده پذیرایی از شما خوبان است.ضمنا" شربت خانه این مجموعه نیز در حال راه اندازی می باشد.

ادامه مطلب...

در گالری صنایع دستی نیز می توانید زیباترین زیورآلات و صنایع دستی را که از منابع سنگ استان سمنان استفاده شده و کارهای بسیار نفیسی می باشد را خریداری فرمائید.

ادامه مطلب...

شایان ذکر است این مجموعه از سوی سایت ایرانگردی به عنوان برترین رستوران سنتی استان سمنان در سال 1396 انتخاب شده است و به ایرانگردان و گردشگران اکیدا" توصیه می گردد برای صرف غذا از این مجموعه ارزشمند استفاده فرمایند.

آدرس:شهرستان سمنان - ميدان ابوذر

تلفن:31603 -023

کانال و پیج اینستاگرام:emarate_badgirادامه مطلب...

سفره خانه سنتی عمارت بادگیر سمنان , سفره خانه سنتی عمارت بادگیر  , رستوران بادگیر سمنان , بهترین رستوران سنتی سمنان , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , ایرانگردی , بلیت , گردشگری

 

 

 

 

 

 

ادامه مطلب...

  رستوران سنتی میراث یا به قول گنابادی ها ، آشکده میراث ، با مدیریت عالی آقای سیداحمد کاظمی ، از دیدگاه سایت ایرانگردی ، برترین رستوران سنتی از نظر کیفیت غذا در استان خراسان رضوی و شهرستان گناباد می باشد.این را نه تنها اهالی شهرستان گناباد ، بلکه مسافرینی که ساعاتی را در این شهر تاریخی و میهمان پذیر سپری کرده اند ، تایید می کنند.

ادامه مطلب...

این رستوران که اولین و قدیمی ترین آشکده در گناباد می باشد ، از نظر کیفیت و دکوراسیون سنتی و پاکیزگی بسیار عالی بوده و غذاهای رستوران با استفاده از بهترین مواد اولیه و توسط سرآشپز نمونه سال 1396 استان خراسان رضوی(خانم منیر حیدری) طبخ میشوند.آقای کاظمی که در ابتدا با مطرح کردن نام آشکده گل گندم ، در گناباد به نامی ماندنی تبدیل شد ، حالا با رستوران میراث ، نام شهرستان گناباد را در صنعت رستوران داری استان خراسان رضوی ، جا انداخته است.

ادامه مطلب...

به ایرانگردان و گردشگران عزیز توصیه می شود برای یک بار هم که شده ، طعم غذاهای لذیذ آشکده میراث را از دست ندهند.گندم پلو ، کوفته نرگسی ، گوشت قورمه ، آش لشخک ، جوشپره ، کشک و بادنجان گنابادی ، قیمه بادنجان ، شله مشهدی ، استانبولی پلو ، فسنجان ، چلوکباب نگینی ، دیزی سنگی و .... از جمله غذاهای پرطرفدار این رستوران است.برای این زوج موفق و خوش اخلاق ، آرزوی بهترین ها را داریم.راستی جای ما را هم در آشکده میراث خالی کنید.......

 ادامه مطلب...
آدرس: استان خراسان رضوی - شهرستان گناباد - میدان آزادگان - ابتدای بلوار طالقانی


تلفن: 09155341462 - 57254560-051

 

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

آشکده میراث , آشکده میراث گناباد , بهترین رستوران گناباد ، رستوران میراث , رستوران میراث گناباد , منیر حیدری گناباد , احمد کاظمی گناباد , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , ایرانگردی , بلیت , سفر

ادامه مطلب...

  رستوران سنتی میراث یا به قول گنابادی ها ، آشکده میراث ، با مدیریت عالی آقای سیداحمد کاظمی ، از دیدگاه سایت ایرانگردی ، برترین رستوران سنتی از نظر کیفیت غذا در استان خراسان رضوی و شهرستان گناباد می باشد.این را نه تنها اهالی شهرستان گناباد ، بلکه مسافرینی که ساعاتی را در این شهر تاریخی و میهمان پذیر سپری کرده اند ، تایید می کنند.

ادامه مطلب...

این رستوران که اولین و قدیمی ترین آشکده در گناباد می باشد ، از نظر کیفیت و دکوراسیون سنتی و پاکیزگی بسیار عالی بوده و غذاهای رستوران با استفاده از بهترین مواد اولیه و توسط سرآشپز نمونه سال 1396 استان خراسان رضوی(خانم منیر حیدری) طبخ میشوند.آقای کاظمی که در ابتدا با مطرح کردن نام آشکده گل گندم ، در گناباد به نامی ماندنی تبدیل شد ، حالا با رستوران میراث ، نام شهرستان گناباد را در صنعت رستوران داری استان خراسان رضوی ، جا انداخته است.

ادامه مطلب...

به ایرانگردان و گردشگران عزیز توصیه می شود برای یک بار هم که شده ، طعم غذاهای لذیذ آشکده میراث را از دست ندهند.گندم پلو ، کوفته نرگسی ، گوشت قورمه ، آش لشخک ، جوشپره ، کشک و بادنجان گنابادی ، قیمه بادنجان ، شله مشهدی ، استانبولی پلو ، فسنجان ، چلوکباب نگینی ، دیزی سنگی و .... از جمله غذاهای پرطرفدار این رستوران است.برای این زوج موفق و خوش اخلاق ، آرزوی بهترین ها را داریم.راستی جای ما را هم در آشکده میراث خالی کنید.......

 ادامه مطلب...
آدرس: استان خراسان رضوی - شهرستان گناباد - میدان آزادگان - ابتدای بلوار طالقانی


تلفن: 09155341462 - 57254560-051

 

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

آشکده میراث , آشکده میراث گناباد , بهترین رستوران گناباد ، رستوران میراث , رستوران میراث گناباد , منیر حیدری گناباد , احمد کاظمی گناباد , رضا نورمحمدی , عطیه مومنی , ایرانگردی , بلیت , سفر

Google

در اين سایت
در كل اينترنت

 

تماس با ما

 

 

آپلود عکس

 

کوتاه کننده لینک

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

عکس پروفایل

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس

 

آپلود عکس